11 Mar Brak komentarzy admin Staszów , , ,

Narodziny noworodka to w głównej mierze wielka radość i szczęście. Ale również wyzwania finansowe. Każdy rodzic zwraca uwagę, aby kupować w miarę możliwości jak najmniej kosztowne rzeczy, w końcu dziecko szybko rośnie i w szybkim tempie potrzebuje już kolejnych przedmiotów. A to oznacza, że przed nami następne koszta. Tak samo bywa w przypadku zakupu wózka. Ten ma towarzyszyć naszemu maluchowi od momentu narodzin. Wśród niezwykle bogatej oferty warto przyjrzeć się bliżej wózkom wielofunkcyjnym. Czym w ogóle jest wózek wielofunkcyjny? To nic innego jak kombinacja wózka głębokiego wózkiem spacerowym. Istnieje także możliwość stworzenia dodatkowej funkcji – fotelika samochodowego. W takiej sytuacji mówimy już o wózku 3w1. W sklepach dostaniemy każdą z wyżej wymienionych odmian. Jak łatwo zgadnąć takie wózki mają dużo zalet. Przyszli rodzice przede wszystkim kierują się sprawami finansowymi. Biorąc więc pod uwagę to, że mamy możliwość nabyć wózek 2w1 czy 3w1 oszczędzamy dużo środków pieniężnych. I faktycznie cena to główna pozytywna strona wózków wielofunkcyjnych. Z pozoru może wydawać się nam to nieprawdziwe, ponieważ koszty takich wózków nie należą do najtańszych. Ale warto pomyśleć o tym, że w przyszłości nie będziemy musieli dokupywać fotelika czy wózka spacerowego. Następny wielki pozytyw to oszczędność czasu. Nie musimy godzinami oglądać wózków. Wystarczy skupić się tylko i wyłącznie na wózkach wielofunkcyjnych. Właściwie do momentu, gdy nasze dziecko będzie samodzielnie chodził ta kwestia może odejść w zapomnienie. W przypadku osób, które mieszkają na małej powierzchni wielka zaletą jest też oszczędność miejsca. W końcu nie każdy ma możliwość przechowywać wózek na klatce schodowej czy w wózkowni. Oprócz tych wszystkich wymienianych oszczędności nie powinniśmy zapomnieć o jednej z istotniejszych kwestii – bezpieczeństwa. Warto zwrócić uwagę, że takie wózki są bardziej stabilne. Zapoznając się z opiniami na ich temat na forach w sieci w tej kwestii rodzice bardzo je sobie cenią. Wózek wielofunkcyjny to także duże ułatwienie dla rodziców. Podczas wycieczki wystarczy, że będziemy pamiętać wziąć nasz wózek, który jednocześnie może posłużyć jako fotelik samochodowy. Szybkie wyjazdy poza dom z nasza pociechą nie będą stanowiły dla nas problemu. Wyżej omówione punkty to podstawowe plusy. Wielu rodziców zważa jednak na uwagę, że podczas zakupu takiego wózka możemy też dostać kilka użytecznych gadżetów. Często są to moskitiery albo też uchwyty na kubeczek. Patrząc na to wszystko od strony praktycznej to wybór wózka wielofunkcyjnego to niezwykle opłacalna decyzja. Zwykle okazuje się, że jest to jeden jedyny zakupiony wózek. Wystarcza on od narodzin naszego dziecka, aż do czasu gdy opanuje ona umiejętność chodzenia. Pod względem finansowym nie ma zatem żadnych wątpliwości, że to najlepszy wybór. Ceny wózków 3w1 zaczynają się średnio już od 1000 złotych! Jeśli dodatkowo patrzymy również na względy estetyczne to będziemy tu również mile zaskoczeni. Obecnie producenci owych wózków starają się, by były one na czasie. Tak więc nawet najbardziej wymagający rodzice znajdą coś dla siebie i swojego malucha. To inwestycja na dobre kilka lat, dlatego warto wydać na początku nieco więcej środków, żeby móc radować się wygodą użytkowania takiego wózka.